PECKA  Tábor 2020

Letní tábor Pecka 2020: Plavba Jitřního poutníka

1. srpna – 15. srpna 2020

Tábor je za námi. Díky všem námořníkům!


plakát

Věci na obrazu se daly do pohybu. Ale nevypadalo to ani jako biograf - na to byly ty barvy příliš živé a čisté, jako venku na sluníčku. Příď lodi sklouzla dolů, zakousla se do vlny a pěna vysoko vystříkla. Pak se zvedla vlna za lodí, poprvé se ukázala její záď a paluba, a vzápětí zmizely, jak jí naproti přišla další vlna a zdvihla znovu její příď. Mezitím se sešit, který ležel vedle Edmunda na posteli, zatřepetal, zvedl a odplachtil vzduchem dozadu ke zdi. Lucinka pocítila, že jí vlasy létají kolem obličeje jako za větrného počasí. A větrno opravdu bylo - jenže ten vítr k nim foukal z obrazu. A pak k nim vítr náhle přinesl zvuky - šumění vln a pleskání vody o boky lodi, skřípání a vše přehlušující monotónní hukot vody a větru. Ale teprve když ucítila tu vůni - tu zvláštní syrovou vůni slané vody - byla si Lucinka naprosto jistá, že se jí to všechno jenom nezdá.


Poplujte spolu s námi, Lucinkou, Edmundem a Eustácem prozkoumat neznámé země. V průběhu plavby nás čeká spousta záhad, nečekaných setkání a překvapení.

Na cestu do Narnie je třeba se přihlásit. Kapacita naplněna


Pro ty z vás, kteří se snad děsí dvoutýdenního pobytu na lodní palubě či v neznámé zemi: nebojte, naše osvědčené stany, zázemí dřevěného srubu, zastřešená jídelna, hřiště, ohniště, rybník a vše ostatní nezbytné se vyskytuje i v neznámých zemích.


Další informace rozesíláme v informačním dopise v průběhu června. Máte-li jakékoli otázky, můžete se klidně na cokoliv zeptat.


Tábor je organizován spolkem YMCA Braník a probíhají na něm mimo jiné i biblické programy.


Aktualizace 24. 3. 2020: Vzhledem k tomu, že jsme již překročili kapacitu 30 dětí, je možné že účastníky přihlášené po tomto datu nebudeme moci přijmout. Nepředpokládáme, že k tomu dojde, jelikož dosud ministerstvo školství i vláda mluví o táborech s 50 účastníky. Pro jistotu však toto dáváme vědět předem.


Za tým vedoucích kapitán

Jakub Drápal (hlavní vedoucí)


Konec stránky.