PECKA  Tábor 2021

Letní tábor Pecka 2021: Stříbrná židle

31. 7. – 14. 8. 2021

Tábor je za námi. Díky všem!


plakát

„Kdyby tak ta branka byla zas otevřená!" povzdechl si Eustác cestou; a Julie přikývla. Tam, kde končilo křoví, byla totiž vysoká kamenná zeď a v ní branka, kterou se dalo dostat ven ze školních pozemků. Ta branka byla skoro pořád zamčená. Ale stávalo se, že jste ji našli otevřenou - nebo se to snad stalo jen jednou. A jistě si umíte představit, jakou naději znamenala vzpomínka byť jen na jediný případ a jak kdekdo zkoušel stisknout kliku - protože kdyby náhodou nebylo zamčeno, mohli byste takhle krásně a nepozorovaně vyklouznout ven. Julie a Eustác, oba zpocení, udýchaní a rozcuchaní, jak se prodírali křovím do kopce, dorazili ke zdi. Před nimi byla branka jako obvykle zavřená. „Stejně se to nepovede," pravil Eustác s rukou na klice - a pak: „Lidičky!" Neboť klika se pohnula a branka se otevřela.


Vydejte se s námi, Julií a Eustácem na cestu do Narnie. V průběhu cesty nás čeká spousta záhad, nečekaných setkání a překvapení.

Přihlašování: Kapacita naplněna


Pro ty z vás, kteří se snad děsí dvoutýdenního pobytu v Narnii: nebojte, naše osvědčené stany, zázemí dřevěného srubu, zastřešená jídelna, hřiště, ohniště, rybník a vše ostatní nezbytné se vyskytuje i v neznámých zemích.


Tábor je organizován spolkem YMCA Braník a probíhají na něm mimo jiné i biblické programy.


COVID-19 situace (Aktualizace 3. 2. 2021): Situaci budeme dlouhodobě sledovat. V případě, že vláda ČR nařídí maximální kapacitu táborů, je možné, že budeme muset některé již přihlášené účastníky odmítnout. V takovém případě by hrál roli čas přihlášení na tábor.


Za tým vedoucích kapitán

Jakub Drápal (hlavní vedoucí)


Konec stránky.