PECKA  Tábor 2024

Pecka 2024: Poslední bitva

27. července – 10. srpna 2024


plakát

Děti! Děti! Přátelé Narnie! Pospěšte ke mně! Přijďte na pomoc! Volám vás přes propast mezi světy, já Tirian, král Narnie, pán na Cair Paravel a vládce Osamělých ostrovů.

Máte mladší děti? Tábor pro ně pořádá YMCA Braník také!


Do lesů kolem Lucerny vnikl nepřítel se sekerou, musíme se proto setkat na novém místě, ale nebojte se, čeká nás zázemí poctivé narnijské tvrze, svůj vojenský tábor rozbijeme u malebné říčky na louce kryté lesem, těší se na vás mnoho vašich narnijských přátel, utužíte svaly i ducha... A co je hlavní, jste zváni tam, kde vás Aslan chce mít.

Tábor organizují dobrovolníci z neziskového křesťanského sdružení YMCA Braník. Součástí každodenního programu jsou zamyšlení nad Biblí a modlitební chvilky, sportovní i tvořivé činnosti, etapové hry podle Letopisů Narnie a příležitosti pro rozvoj nejen tábornických dovedností.


Základní cena je 4500 Kč. Pokud je pro vás příliš vysoká, požádejte o sníženou cenu v přihlášce. Pokud naopak můžete přispět finančním darem, je na to v přihlášce kolonka také, budeme vděčni. V obou případech s vámi hospodář domluví detaily. Stále platí, že tábor děláme co nejúsporněji a bez nároku na finanční odměnu.

Pokud jste zvolili základní cenu a platbu převodem, zaplaťte 4500 Kč na účet YMCA Braník 2900308018/2010 a do poznámky uveďte „Tábor Pecka – Jméno Příjmení“. Můžete použít tento QR kód, nezapomeňte upřesnit jméno účastníka.


Máte-li jakékoli otázky, můžete se klidně na cokoliv zeptat.


Z pověření krále a za tým vedoucích

David Blaf Slabý


Tábor je dotován z prostředků MŠMT.

Konec stránky.